Dushanba - Juma: 9:00 - 18:00

100011 Toshkent, Chilonzor tumani, Bunyodkor shox ko`chasi 47 A

"C" Sertifikati

Тренерский курс АФК C Диплом

Tashkent, Dmitriy Kim (R. Kurbanbaev)

Дата проведения – (1 module) 3 March.2021 – 8 March.2021

                                    (2 module) 2 April.2021 – 7 April.2021

 

Ф.И.О

1

Алекс Мос

2

Тимашев Дамир

3

Валиев Козим

4

Джураев Тимур

5

Болтаев Одил

6

Бабаев Араик

7

Давлетов Артём

8

Нишонбоев Бехзод

9

Жаббаров Эркин

10

Абдурахмонов Достон

11

Абдулбокиева Шохсанам

12

Назарова Зумрад

13

Эргашева Мафтуна 

14

Камолов Мирзакамол

15

Абдиев Ильхом

16

Вохобов Исроилжон

17

Хошимов Акмал

18

Муталибов Ғулом

19

Холматов Махмуд

20

Рахманов Хамдам

21

Толибов Саидакбар

22

Пардабоев Анвар

23

Шогулямов Алишер

24

Таджиев Комолиддин

25

Андреев Станислав

26

Мирзаев Боходир

27

Хамраев Истат

28

Мадрахимов Жавлон

 

 

 

 

Tashkent, Arslanov Yuri (D. Djalimov)

Дата проведения – (1 module) 19 April.2021 – 24 April.2021

                                (2 module) 10 May.2021 – 16 May.2021

Ф.И.О

1

Djalilov Vitaliy

2

Abdurakhmonov Sultonmurod

3

Ibragimov Aziz

4

Abdalov Dilshod

5

Irgashev Bakhtiyor

6

Mamurov Berdiyor

7

Akhmedov Otabek

8

Tolibov Ravshan

9

Ibragimov Uktambek

10

Sotvoldiev Sunnatillo

11

Nabiev Abdulla

12

Karimov Sarvar

13

Akhmadjonov Azizbek

14

Odilov Kudrat

15

Kholdorov Ikhtiyor

16

Babadjanov Jafar

17

Davletmurodov Sulton

18

Rustamov Yunus

 

 

 

 

Fergana, Farrukh Khamraev (R. Mirzakarimov)

Дата проведения – (1 module) 29 April.2021 – 4 May.2021

                                 (2 module) 24 May.2021 – 29 May.2021

Ф.И.О

1

SHORAKHMEDOV AKMAL

2

MULLADJANOV SHAVKATJON

3

SAIDOV MANSURJON

4

TURDALIEV FARRUKH

5

IRMATOV DILYORBEK

6

MUKHAMMADJONOV ELYORBEK

7

NURMATOV ZOKIRJON

8

TUKHTABAEV AZIZ

9

KHAKIMOV SHERZOD

10

ZOKIROV BOBIR

11

JABBAROV DILSHOD

12

PAKHRITDINOV ALISHER

13

RUZIEV DAVRONBEK

14

JAMOLOV DIYORBEK

15

MAKHMUDOV OKILBEK

16

YULDASHEV DAVRON

17

MADAMINOV BOBIRJON

18

TURAEV AKBAR

19

YAKUBOV BAHTIYORJON

20

ALIMBAEV ISKANDAR

21

MAMAZULUMOV MUYDINJON

22

ABDUKODIROV ULUGBEK

23

ISAKJONOV SUKHROBJON

24

KHAYDAROV OTABEK

 

 

 

Surkhandarya, Mayliev Eldar

Дата проведения – (1 module) 24 May.2021 – 29 May.2021

                                (2 module) 14 June.2021 – 19 June.2021

Ф.И.О

1

KHOLMURADOV AKMAL

2

TOIROV MASUD

3

RAJABOV FARKHOD

4

BADALOV MADI

5

BERDIMURODOV RAKHMATULLO

6

RUZIEV JURABEK

7

BURANOV BOBURJON

8

BAYMATOV ELDOR

9

KHASANOV FAZLIDDIN

10

CHORIEV AZIZBEK

11

SHOMURODOV SANJAR

12

ABDIRAKHMONOV AKMAL

13

TUYCHIEV BAKHROM

14

RUSTAMOV ISKANDAR

15

ABDIMURATOV BAKHRIDDIN

16

SAFAROV BAKHRIDDIN

17

KHAITMURADOV OYBEK

18

RAKHMANKULOV ILKHOM

19

AMANMURATOV GAYRAT

20

MUSTAFAKULOV RUSTAM

E`lonlar

Yangilash

Qatnashish

"A" Sertifikati

ОФКнинг "А" дипломи бўйича ўқув курслари
Qatnashish

"B" Sertifikati

ОФКнинг "B" сертификати бўйича ўқув курслари
Qatnashish

"C" Sertifikati

Qatnashish

"D" Sertifikati

УФАнинг "D" сертификати бўйича ўқув курслари
Qatnashish

Skautliklik asoslari

Qatnashish

Sport psixologiyasi

"Sport psixologiyasi asoslari" kursi
Qatnashish

"Pro" diplomi

Qatnashish

Fitnes Level 1 A

Qatnashish

Fitnes Level 1 B

Qatnashish

Goalkeeping B

Qatnashish

Goalkeeping A

Qatnashish

Futbol menejmenti

Qatnashish

FUTSAL LEVEL 1

Qatnashish

FUTSAL LEVEL 2

Qatnashish

FUTSAL LEVEL 3

Qatnashish